Teltonika TMT250

Teltonika TMT250 – автономний персональний трекер з можливістю підключення GNSS, GSM та Bluetooth. Цей міні-трекер призначений для людей, домашніх тварин, спостереження за автомобілем, контролю співробітників, спортивних заходів і т.д. служби акумулятора. Крім того, TMT250 підтримує функцію гучного зв'язку, оновлення прошивки та конфігурації через Bluetooth. 

Teltonika TMT250 – автономний персональний трекер 

• Інтелектуальний алгоритм використання батареї – тривала автономна робота – розширення спектру додатків
• IP67 – повністю водонепроникний корпус – для зовнішнього використання
• Man-Down – виявлення падіння співробітників – екстрена допомога для одиноких працівників

Кнопка тривоги

Велика тривожна кнопка може врятувати ваше життя у разі аварії, падіння або надзвичайної ситуації.

Прямий голосовий дзвінок або надсилання повідомлення через GPRS/SMS можна активувати за допомогою одного натискання кнопки.

Падіння 

Використовується для виявлення падіння співробітників, людей похилого віку та одиноких робітників. TMT250 може контролювати вертикальне або горизонтальне

положення користувача без натискання кнопки та негайно активуйте сигнал тривоги, якщо налаштування змінилося.

Сертифікований корпус IP67

Розширіть межі використання пристрою ще більше. TMT250 має водонепроникний корпус (IP67) конструкція, яка забезпечує підвищений захист від попадання пилу та води.

Акселерометр і гіроскоп

Вбудований акселерометр і датчик гіроскопа для більш точних даних трасування падіння в порядку, щоб уникнути помилкових подій.

Маленький корпус

Новий сучасний дизайн, невеликий корпус з акумулятором великої ємності – 800мАч. Розміри всього 44х43х20 мм. Такий пристрій можна легко заховати.

Bluetooth

Інтегрований Bluetooth дозволяє підключати бездротову гарнітуру та інші пристрої Bluetooth. Зателефонуйте своєму співробітнику за допомогою гарнітури Bluetooth.

Немає більше несанкціонованих дзвінків! Завжди впевнені, що ваш співробітник завжди у безпеці та використовує гарнітуру замість телефону!